Basket

  

                                    
Sortimo SR5 mobilių dirbtuvių sistema                   Sortimo FR5 lankstomų lentynų sistema                  Sortimo Globelyst4 lentynų sistema
                                                              Įrankių dėžėsIštobulinkite savo profesionalumą su Sortimo mobiliomis dirbtuvėmis!
1. Laikas
 
Sortimo sistema yra sukurta taip, kad didintų darbo efektyvumą - visi darbui skirti įrankiai bei detalės ,,turi" savo vietą automobilyje!
 
2. Saugumas

Sortimo produktai yra patikrinti saugumo testų. Kiekvienas produktas yra išbandomas prieš jam patenkant į galutinio kliento rankas.
 
3. Kokybė

Sortimo mobilių dirbtuvių pagrindinės sudedamosios dalys yra aliuminis bei milteliniu būdų dengtas plienas, todėl produktas pasižymi ilgaamžiškumu bei surinkimo kokybe. Kadangi sistemą lengva sumontuoti kitame automobilyje - tinkamai naudojamą ir prižiūrima Sortmimo produkcija naudositės ilgą laiką.

4. Lengva konstrukcija

Tai viena lengviausių mobilių dirbtuvių sistemų rinkoje. Sumontavus lentynas į automobilį, turėsite galimybę pakrauti sunkesnį krovinį, bei pasieksite mažesnes kuro sąnaudas lyginant su analogiška kito gamintojo sistema. 

5. Lankstumas

Mobilių dirbtuvių bloką galima lengvai pritaikyti Jūsų besikeičiantiems poreikiams. Komponentus galima keisti priklausomai nuo to , ką Jūs turite vežtis su savimi.

6. Inovacijos

Sortimo nuolatos kuria naujas sistemas, kurios beveik visada tampa šio produktų segmento lyderiais. 

7. Profesionalus įvaizdis

Tvarka automobilyje sukurs profesionalų įvaizdį Jūsų klientams, darbuotojai atrodys tvarkingi ir puikiai organizuoti savo srities profesionalai. 
 
 
 
 
 
 

 

SORTIMO RACKING SYSTEMS

We have other 10 more articles in this section,
you might also like.

Scroll